Train hard, be happy & żryj zdrowo - przygotuj się do lata z Anią i Olgą

Dieta to 70% sukcesu, reszta zależy od treningu. Dlaczego tego nie połączyć?

Dwie profesjonalistki w swoim fachu – Anna Zientalska (Facebook) zawodowa i ceniona dietetyczka oraz Olga Lipczyńska (Facebook) trener personalny i instruktorka fitness - łączą swoje siły w majowym wyzwaniu, które może odmienić Ciebie i Twoje samopoczucie.
 
Unikalne połączenie treningów i diety — każdego dnia nowy zestaw posiłków i ćwiczeń sygnowany przez dwie profesjonalistki w swoich dziedzinach. Zarówno dieta jak i ćwiczenia to zestaw podstawowy, który można będzie rozszerzyć indywidualnie w zależności od potrzeb.

Ania i Olga będą motywowały każdego dnia wrzucając menu z listą zakupów i film z zestawem ćwiczeń. Będzie się działo!!! Zarażone zdrowym trybem życia autorki wyzwania wszystko co robią, robią z pasji. Same odżywiają się zdrowo i regularnie trenują. wszystko co będzie w wyzwaniu maja przetestowane na własnej skórze i gwarantują tym samym sukces! Najważniejsza do działania jest motywacja, jednak dopiero wypracowany nawyk pozwala nam w niej wytrwać. Pomocne będzie w tym to, że wyzwanie jest obfitujące w regularne treningi i odpowiednio zbilansowaną dietę.
 
Do współpracy zaproszone zostały firmy, takie jak: the rookie, shape it, sport bar zdolni, zaplanuj swój sukces, lyfe catering i inne. Dzięki temu uczestnicy wyzwania mogą liczyć na konkursy, w których do wygrania będą upominki od naszych partnerów.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Minister zdrowia Łukasz Szumowski trenuje boks. Padła propozycja… walki z Andrzejem Gołotą! Idealne ćwiczenie na pośladki. Sprawdź, jak poprawnie wykonywać rumuński martwy ciąg Ciesz się słońcem w mieście! Idealna figura kobieca - jak ją osiągnąć? Dieta i trening, które warto stosować Najlepsze buty sportowe 2016 roku Dawid Czechowicz zachwyca sylwetką. Polski kulturysta sporo czasu poświęca na treningi Nowy challenge od polskiej mistrzyni. Szybko spalisz zbędne kilogramy! Pierwsze sukcesy polskiej fitnesski. Lata treningów nie poszły na marne! "Głupota i nieodpowiedzialność". Internauci krytykują 10-letniego siłacza Marsz po zdrowie - 30 dni do odzyskania formy "Nasz ulubiony niedźwiedź". Zobacz trening w wykonaniu Adrianny Palki Pokonaj wysokość - spróbuj slackline

Popularne w tym tygodniu:

Zrobiła zdjęcie w lustrze. "Sylwetka marzenie"