Train hard, be happy & żryj zdrowo - przygotuj się do lata z Anią i Olgą

Dieta to 70% sukcesu, reszta zależy od treningu. Dlaczego tego nie połączyć?

Dwie profesjonalistki w swoim fachu – Anna Zientalska (Facebook) zawodowa i ceniona dietetyczka oraz Olga Lipczyńska (Facebook) trener personalny i instruktorka fitness - łączą swoje siły w majowym wyzwaniu, które może odmienić Ciebie i Twoje samopoczucie.
 
Unikalne połączenie treningów i diety — każdego dnia nowy zestaw posiłków i ćwiczeń sygnowany przez dwie profesjonalistki w swoich dziedzinach. Zarówno dieta jak i ćwiczenia to zestaw podstawowy, który można będzie rozszerzyć indywidualnie w zależności od potrzeb.

Ania i Olga będą motywowały każdego dnia wrzucając menu z listą zakupów i film z zestawem ćwiczeń. Będzie się działo!!! Zarażone zdrowym trybem życia autorki wyzwania wszystko co robią, robią z pasji. Same odżywiają się zdrowo i regularnie trenują. wszystko co będzie w wyzwaniu maja przetestowane na własnej skórze i gwarantują tym samym sukces! Najważniejsza do działania jest motywacja, jednak dopiero wypracowany nawyk pozwala nam w niej wytrwać. Pomocne będzie w tym to, że wyzwanie jest obfitujące w regularne treningi i odpowiednio zbilansowaną dietę.
 
Do współpracy zaproszone zostały firmy, takie jak: the rookie, shape it, sport bar zdolni, zaplanuj swój sukces, lyfe catering i inne. Dzięki temu uczestnicy wyzwania mogą liczyć na konkursy, w których do wygrania będą upominki od naszych partnerów.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak mieć cel? Jaki jest Twój cel? Wyznaj prawdę samemu sobie EPOC – czyli jak efektywnie pozbyć się tkanki tłuszczowej Urodziwa trenerka fitness pokazuje trening domowy. Potrzebna tylko mata i dobre chęci Zalety aerobiku Burpees - jak wykonać? Poznaj najlepsze ćwiczenie na odchudzanie i kondycję Chcesz ćwiczyć mięśnie pośladków? Ten trening szybko da efekty Najdziwniejsze siłownie świata - Limelight, Gidropark, Pink Iron Najlepsze Ćwiczenia na Pośladki - Pupa Poradnik Booty Trainer Koronawirus. "Mięśnie palą od samego patrzenia". Adam Kszczot i trening brzucha Ćwiczenia na brzuch dla mężczyzn w domu. Liczy się regularność i kolejność wykonywanych sekwencji To koniec! Od 1 stycznia już nie zamieścisz swojego treningu w popularnej aplikacji Mówią o nim "Godzilla". Zdjęcie pleców kulturysty z Rosji szokuje

Popularne w tym tygodniu:

Wygląda jak młody bóg. Eksperci w szoku "Emocjonujący czas" za Anną Lewandowską. Znów jest w swoim żywiole Potężne nogi polskiej zawodniczki. "Maszyna" "Piękne nogi". W samym bikini pozowała przed lustrem